Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Gnee Steel Co., Ltd (GNEE) jest spółką powiązaną z ANGANG GROUP, która jest jedną dużą państwową grupą żelaza i stali z siedzibą w Henan w Chinach.

 

GNEE specjalizuje się w produkcji i dostarczaniu dużych ilości Rury stalowe bez szwu i płyty do budowy statków. Dostarczamy wysokiej jakości stal ze stali i zwojów, płyty, stale narzędziowe, rury stalowe i inne produkty stalowe o gwarantowanej jakości klasy A, doskonałej wydajności i konkurencyjne ceny.

 

Wszystkie produkty stalowe z GNEE zostały wyeksportowane do zagranicznych dystrybutorów, magazynów i fabryk w USA, Środkowym Wschodzie, Europie, Bangladeszu, Sri Lance, Egipcie, Arabii Saudyjskiej i innych krajach i regionach.Dlatego GNEE ma duży udział w rynku międzynarodowym.

 

GNEE posiada profesjonalny zespół techników, który nie tylko ma wieloletnie doświadczenie w pracy w przemyśle stalowym, ale także ma głęboki i jasny wgląd w stan technologii i stan produkcji w głównych chińskich hutach.

 

Dzięki wysokowydajnemu systemowi nadzoru i doświadczeniu zawodowemu oferujemy naszą sprawną i rozważną obsługę klientom na całym świecie.Mamy szczerą nadzieję, że staniemy się Twoim chińskim dostawcą i partnerem.

 

Nasza firma pozostanie uczciwa i pragmatyczna, jak zawsze, aby chronić, wzmacniać i rozwijać naszą markę narodową, dostarczać wysokiej jakości towary i najwyższej klasy usługi klientom krajowym i zagranicznym.Szczerze pragniemy rozwijać długoterminową, korzystną dla wszystkich współpracę z klientami krajowymi i zagranicznymi.

Historia

Jesteśmy ekspertami w dostarczaniu materiałów pod indywidualne wymagania projektu, niezależnie od wielkości, zakresu czy stopnia trudności. Jako wyspecjalizowany dostawca wysoko wykwalifikowanych produktów, takich jak rury i rury bez szwu / spawane, płyty i wyposażenie dla branż takich jak zbiorniki ciśnieniowe, wymienniki ciepła. Obsługujemy głównie przemysł naftowo-gazowy, petrochemiczny, energetyczny, lądowy i morski oraz inne sektory przemysłu i energetyki na całym świecie. Usługi i wsparcie, które świadczymy, są dostosowane do potrzeb konkretnego klienta i projektu, a dogłębna znajomość produktów i zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wysoka jakość, terminowość dostaw i presja dotrzymywania harmonogramów produkcyjnych, a także znaczenie dokładnego i aktualnego raportowania. obsługujemy naszych klientów i projekty w Kanadzie, Ameryce Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Azji Środkowej, na Bliskim Wschodzie, w RPA, Afryce Północnej i Europie Północnej.

Usługa

Nasza fabryka posiada kompletne zaplecze produkcyjne i świadczy usługi cięcia laserowego, gięcia, spawania, malowania, montażu oraz inne usługi obróbki.

 

Posiadamy własny, wielkogabarytowy magazyn wewnętrzny z wieloletnimi zapasami spotowymi powyżej 5000 ton, w tym głównie 2000 ton ocynkowanych

serie stalowe i serie ze stali węglowej 2500 ton

 

Wszystkie produkty muszą przejść kontrole, takie jak test rozciągania, test twardości, test spektrofotometru, test mgły solnej i PH

test przed opuszczeniem fabryki.

 

 

Nasze usługi

1.Zapewnienie jakości '' Znajomość naszego dostawcy ''

 

2. dostawa na czas `` Bez czekania ''

 

3.One stop shopping '' Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu ''

 

4.Opcje oszczędzania kosztów '' Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu ''

 

Dopuszczalna niewielka ilość `` Każda tona jest dla nas cenna ''

Nasz zespół

Grupa wyznaje zasadę „celowe zarządzanie, klient przede wszystkim, skoordynowany rozwój i oddanie społeczeństwu” i kieruje się filozofią biznesową „najpierw technologia, jakość jako priorytet, dążenie do doskonałości, uczciwość na przyszłość”, która stale zaspokaja różne potrzeby klientów na całym świecie w obszarze łańcucha dostaw stali.

 

Profesjonalny zespół sprzedaży, zapewniający klientom usługi na najwyższym poziomie;

ścisły zespół zakupów i kontroli jakości, starannie dobierając wysokiej jakości surowce;

zaawansowany zespół naukowo-techniczny w celu usprawnienia produkcji i obniżenia kosztów dla klientów;

kameralny zespół logistyki wysyłkowej chroniący transport produktów;

doskonały zespół projektowy i przetwarzający, starannie wykonany i dopracowany.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Ms. Kelly Zhang
Tel : +8615824687445
Faks : 86-372-5055135
Pozostało znaków(20/3000)